35. Repušnički susreti - PC Repušnica

Program je počeo u 12 sati, a prostoru Prijamnog centra Repušnica održane su animacije za djecu RENT A FUN, jahanje konja sa udrugom Topot, moglo se naučiti baratanje sa lukom i strijelom sa udrugom "Koros".

Zaposlenici JU PP Lonjsko polje vodili turističke ture u Lonjsko polje, a vozio je i traktor Krapec, također je bila omogućena vožnja kanuima na Jamama.

35.RS-PC

IMG_20190615_110500.jpg

RU "Hanja" je brinula za gastro ponudu (šaran sa peke, fiš i šaran na rašljama), te imala izložbu ribolovnog alata.

Likovna kolonija koja je godina ne izostavan dio manifestacije održana je i ovaj put, sudjelovali su Lucija Pasarić, Danijela Makoš Repaja, Vlatka Vidiček Dam, Branka Vrbanić,  Marija Pukec Žigić, Borislav Tutić.

Prima band je glazbom upotpunio program.

Etnografska izložba na katu PC Repušnica bila je u organizaciji KUD-a "Repušnica". "35 godina manifestacije Repušnički susreti" čije su autorice Maja Dobranić, Sanja Durbek i Ruža Vukadin sastojala se od 13 hamera koji su prikazivali povijest amanifestacije kroz slike i novinske članke, te je sadržavala izložbu majica volontera manifestacije te raznih suvenira napravljenih isključivo za potrebe Repušničkih susreta kroz godine održavanja.

IMG_20190615_111104.jpg

Copyright © 2019 by KUD "Repušnica". All Right Reserve.