Sanja

Srdačno Vas pozdravljamo na našim stranicama i iskreno se nadamo da će Vam biti korisne.

Kulturno umjetničko društvo „Repušnica“ najstarije je folklorno društvo na području grada Kutine. U 85 godina od osnutka i više od tri i pol desetljeća kontinuiranog djelovanja izraslo je u  prepoznatljivu neprofitabilnu udrugu koja u svom programu za primarni cilj ima promicanje i očuvanje izvorne folklorne baštine  moslavačkog kraja.
Da je Kulturno umjetničko društvo „Repušnica“, jedinstveno u Republici Hrvatskoj, ali i u ovom dijelu Europe zapaženo je i na mnogim nastupima na međunarodnim festivalima, smotrama folklora i manifestacijama.
Pružajući raznolik sadržaj članovima svih generacija u zajedničkom druženju kroz pjesmu, ples, glazbu i putovanja, radujemo se novim kontaktima i novim članovima.
Očekujemo Vaše primjedbe, sugestije i kritike u dobrojnamjeri i u ostvarivanju zajedničkog cilja: očuvanju tradicije i promociji Moslavine i Repušnice.

Budite naši partneri i suradnici!
Srdačan pozdrav!

Predsjednica KUD-a „Repušnica“
    mr.sc. Sanja Durbek

Copyright © 2017 by KUD "Repušnica". All Right Reserve.